Müşteri Hizmetlerimiz : 0533 236 86 05 Özel Servis
 0533 236 86 05
Çağ Oto Ara Oto Pratik Ara

Oto Elektrik

ARIZA TESPİT HİZMETİ

Özellikle yeni modeller ile birlikte artan araç teknolojisi, araçlarda tespit edilmesi daha zor arızaların karşılaşılmasına sebep olmaktadır.

OtoPratik’lerde bulunan güncel arıza tespit cihazları ile yaşanmış olan arızanın hangi sistem/parça kaynaklı olduğu saptanmaktadır.

GÖSTERGELERİN KONTROLÜ

Aracınızın göstergesinde herhangi bir arıza veya bir bilgilendirme sebebiyle uyarı lambaları yanabilir. Bir araçta modelden modele değişmekle birlikte 70’e yakın uyarı lambası yer almaktadır. 

Yanan uyarı lambalarının kontrolü, sebebi ve hızlı çözümleri için OtoPratik bayileriniseçebilirsiniz.

FAR AYARI VE AMPUL DEĞİŞİMİ HİZMETLERİ 

Sağlıklı bir sürüş açısından görmek ve görülmek hayati önem taşımaktadır. Bu yüzden farlardan sinyallere, stop lambalarından plaka lambalarına aracın aydınlatmayla ilgili tüm unsurlarının sağlıklı bir biçimde çalışıyor olması son derece önemlidir.

Bu yüzden, OtoPratik’lere gelen araçların far ampulleri başta olmak üzere tüm aydınlatma tertibatları kontrol edilir, gerekirse far ayar ve ampul değişim işlemleri de yerine getirilir.

BUJİ DEĞİŞİM HİZMETİ 

Benzinli araçlarda silindir içerisine alınan yakıtın ateşlemesi bujiler vasıtasıyla olmaktadır. Bu yüzden sağlıklı bir ateşleme sistemi için öncelikle bujiler kontrol edilmeli, işlevini kaybeden bujiler değiştirilmelidir. Zamanında değiştirilmeyen bujiler araçta yetersiz ateşleme ve buna bağlı olarak tekleme problemleri yaratabilir.

Ateşleme sisteminin en hayati parçalarından biri olan bujilerle ilgili olarak OtoPratik’lerde her türlü kontrol ve değişim hizmetleri verilmektedir.

SİGORTA DEĞİŞİM HİZMETİ

Sigortalar aracın elektrik devrelerinde meydana gelebilecek kısa devre sonunda sistemi olası yangın tehlikesine karşı korumak için kullanılan elemanlardır.

OtoPratik’lere gelen araçların kısa devre veya yüksek akım sebebiyle atan sigortaları uygun ekipmanlar ile kontrol edilir ve değişimi yapılır.

Resimler
BİZİ ARAYIN
Müşteri hizmetlerimizden destek alın
Şikayet, istek, öneri ve bilgi için müşteri hizmetlerimizden
telefon destek alabilir, ya da
info@cagoto.net adresine mail gönderebilirsiniz.
ŞUBELERİMİZ
SOSYAL MEDYA
Manisa Çağ Oto Servis - Oto Pratik ® 2019 Tüm Hakları Saklıdır.